<< Previous    [1]  2  3    Next >>

Książki o wróżeniu

Dodatkową inspirację na andrzejkowe wróżby odnajdziesz w specjalnie dobranych książkach. Poznaj najróżniejsze metody przepowiadania przyszłości, którymi ludzie posługiwali się od wieków. 

 

Tarot:  

Praktyczny kurs Tarota


Jeśli ciągle zastanawiasz się jak talia 78 kart może powiedzieć ci cokolwiek na jakikolwiek temat oraz od czego zacząć przygodę z Tarotem, koniecznie sięgnij po tę książkę. Jej autorka – tarocistka z wieloletnim doświadczeniem dzieli się w nim swoją wiedzą na temat Tarota. W tym kompletnym podręczniku otrzymujesz między innymi: *Dziewiętnaście lekcji, które przeprowadzą cię od łatwiejszych do bardziej zaawansowanych zagadnień teoretycznych; *Zestaw ćwiczeń praktycznych, które pozwolą ci usystematyzować zdobyte informacje; *Umiejętność pracy z podstawowym rozkładem kart, jakim jest Krzyż Celtycki; *Kompletny opis każdej karty oraz rady pomocne przy zapamiętywaniu ich znaczenia; *Zdolność analizowania kart i tworzenia opowieści wokół ich symboliki.

 

Tarot:  

Tarot dla początkujących


Jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z Tarotem, ale chcesz zgłębić tajniki tej od wieków uznawanej dziedziny. Jeśli wszelkie zagadnienia związane z Tarotem brzmią dla ciebie zbyt tajemniczo i niezrozumiale. To świetnie trafiłeś, gdyż ta publikacja jest idealna, aby rozpocząć swoją przygodę z kartami. Książka prezentuje dogłębne interpretacje kart i dokładne instrukcje przeprowadzania odczytów, które opisane są w prosty i przystępny sposób, co nawet niewtajemniczonym pozwala posiąść podstawowe informacje niezbędne do pracy z kartami. Co ciekawsze wiedza zawarta w publikacji nie jest związana z konkretną talią, dlatego możesz wybrać, taką która najbardziej ci odpowiada.

 

Tarot:  

Tarot dla każdego


Tarot dla każdego jest książką, którą można się posługiwać na wiele różnych sposobów i dlatego należy ją traktować jako: * książkę do nauki, która pozwala na praktykowanie tarota bez teoretycznych wiadomości wstępnych * księgę wróżb, dającą zaszyfrowane w obrazach odpowiedzi na osobiste pytania * praktyczny podręcznik, wyjaśniający ogólne, dotyczące dnia codziennego znaczenie 78 kart tarota i ich specjalne wypowiedzi w obszarze zawodu, świadomości i związków * kompendium, wyjaśniające różne znaczenia 78 kart dla wszystkich 7 miejsc w rozkładzie Droga książkę do pracy, pozostawiającą czytelnikowi rozległą przestrzeń dla jego własnych doświadczeń.

 

Sztuka wróżbiarstwa dla początkujących: 

Sztuka wróżbiarstwa dla początkujących - Scott Cunningham


Dzięki tej książce, nie będziesz musiał chodzić do wróżbity, bo sam możesz nim zostać. Zapewne jak każdy, od zawsze zaprzątasz sobie głowę pytaniami o przeszłość, troskami o teraźniejszość i nadziejami związanymi z przyszłością. Niniejsza... 

<< Previous    [1]  2  3    Next >>